rozšířené vyhledávání ...

Vítáme Vás na stránkách naší mateřské školy.

Vzděláváme se celý život a předškolní vzdělávání je základem pro další osobní růst a rozvoj dítěte. Proto se snažíme v naší mateřské škole nabízet ty nejkvalitnější služby v oblasti předškolního vzdělávání a snažíme se ho doplnit o spoustu různorodých aktivit.

Naše mateřská škola se nachází na okraji obce Hrobčice obklopená nádhernou přírodou. V přízemí naší školky se nachází kuchyň, šatna jak pro děti tak pro personál, třída „ Sluníček“ pro velké  děti a herna, kde mohou děti cvičit a zpívat s klavírem. Dále se v přízemí nachází kancelář vedoucí školní jídleny a didaktická kancelář.  V prvním poschodí je umístěna třída „Berušek“ pro naše nejmenší a lehárna, kam si chodí děti odpočinout před odpolední aktivitou. V prvním patře je také umístěna kancelář ředitelky a prádelna. Mateřská škola zajišťuje provoz celodenní. Součástí mateřské školky je také školní zahrada s průlezkami a pružinovými houpačkami, pískovištěm, travnatou plochou pro bezpečný pobyt dětí a venkovním malým bazénem, který je k nezaplacení v letních měsících.

Školní vzdělávací program zaměřujeme na poznávání vztahů a souvislostí,které spojujeme s poznáním světa.Vzhledem k získaným zkušenostem,které máme s využíváním Rámcově vzdělávacího programu předškolního věku,má školní vzdělávací program volnější integrované bloky.O to větší prostor je dán pro rozpracování třídního vzdělávacího programu a tvořivost pedagogů.Snažíme se zaměřit hlavně na situační učení a motivaci dětí tak, aby byly obohaceny o nové poznatky,dovednosti a zkušenosti nenásilnou formou. Mottem našeho ŠVP je „ Jaro, léto, podzim, zima s Hrobčíkem je nám prima “ a v tomto duchu se snažíme o rozpracování tématických celků,projektů i programů,které vytvoří pestrost a rozmanitost pobytu pro vaše děti.

Program na měsíc listopad a prosinec

Přehled toho co nás čeká v předvánočním období. Změna programu vyhrazena.

Detail Novinky

Mateřská škola Hrobčice, okres Teplice, příspěvková organizace

Hrobčice 61

417 57 Hrobčice