Vítáme Vás na stránkách naší mateřské školy.

Naše mateřská škola se nachází na okraji obce Hrobčice obklopená nádhernou přírodou. V přízemí naší školky se nachází kuchyň, šatna jak pro děti tak pro personál, třída „ Sluníček“ pro velké  děti a herna, kde mohou děti cvičit a zpívat s klavírem. Dále se v přízemí nachází kancelář vedoucí školní jídleny a didaktická kancelář.  V prvním poschodí je umístěna třída „Berušek“ a třída "Broučků" pro naše nejmenší, kam si chodí děti odpočinout před odpolední aktivitou. V prvním patře je také umístěna kancelář ředitelky a prádelna. Mateřská škola zajišťuje provoz celodenní. Součástí mateřské školky je také školní zahrada s průlezkami a pružinovými houpačkami, pískovištěm, travnatou plochou pro bezpečný pobyt dětí a venkovním brouzdalištěm, který je k nezaplacení v letních měsících.

Školní vzdělávací program zaměřujeme na poznávání vztahů a souvislostí,které spojujeme s poznáním světa.Vzhledem k získaným zkušenostem,které máme s využíváním Rámcově vzdělávacího programu předškolního věku,má školní vzdělávací program volnější integrované bloky.O to větší prostor je dán pro rozpracování třídního vzdělávacího programu a tvořivost pedagogů.Snažíme se zaměřit hlavně na situační učení a motivaci dětí tak, aby byly obohaceny o nové poznatky,dovednosti a zkušenosti nenásilnou formou. Mottem našeho ŠVP je „ Kouzelnými vrátky projdem spolu do pohádky. “ a v tomto duchu se snažíme o rozpracování tématických celků,projektů i programů,které vytvoří pestrost a rozmanitost pobytu pro vaše děti.

Třída Broučků se nachází v prvním patře.

V Broučkové třídě se vzdělájí nejmladší děti naší školky ve věku od 2 do 4 let. Třída se naplňuje do počtu 11 dětí.

O děti se starají paní učitelky Bc. Michaela Šťastná, DiS., Lucie Knížová a chůva pro dvouleté děti Lenka Šiklová.

Paní učitelky mají pro děti připravený program na každý den, přiměřený jejich věku.

Třída Berušek se nachází v prvním patře budovy naší školky.

Tuto třídu navštěvují děti ve věku od 3 let do 5 let . O děti se starají p.učitelky Michaela Smolková, DiS. a Michaela Bažantová

Paní učitelky pro ně mají na každý den připravený program s aktivitami přiměřenými jejich věku .

Aktivity ve školce jsou  v průběhu roku doplněny o kroužky v DDM Bílina, v květnu se děti mohou zúčastnit kurzu plavání.

My i děti se těšíme na vše nové, co se naučíme.

Třída Sluníček se nachází v přízemí naší školky.

Třídu tvoří děti předškolního věku a jsou doplněny nejstaršími dětmi do počtu 23 dětí. O děti se starají paní učitelky  Šárka Šťastná, Bc. Michala Mejzlíková,  ve třídě působí asistentka pedagoga Ludmila Švecová.

Děti si prohlubují své znalosti, které již umí a připravují se na vstup do základní školy. Aktivity ve školce jsou  v průběhu roku doplněny o kroužky v DDM Bílina. Děti se účastní kurzu plavání a bruslení.

Moc se všichni těšíme, co se nového naučíme.

18.10.2021

Vyúčtování stravného a školného k 30.9.

15.10.2021

Uzavření mateřské školy v období vánočních prázdnin od 20.12.2021 do 02.01.2021

V období vánočních prázdnin bude MŠ uzavřena po dohodě se zřizovatelem již od 20. prosince z důvodu vybudování jídelního výtahu. Děkujeme za pochopení

23.09.2021

ŠVP Sedmihorky

Mateřská škola Hrobčice, okres Teplice, příspěvková organizace

Hrobčice 61

417 57 Hrobčice

ID kbbuyjg

Spojení

tel. 417 533 436 , 727 926 654, 607 058 849

ms@hrobcice.cz

Číslo účtu pro platby: 1064236359/0800

Při platbě uvádějte vždy přidělený variabilní symbol.

29.10.2020

ŠVP Střevlík Hejnice

06.11.2019

A prdí taky hadi?