MŠ Hrobčice
Mateřská školaHrobčice
brouček sluníčko beruška

Poděkování

Rádi bychom na této stránce děkovali všem rodičům a přátelům školky, kteří jakýmkoli způsobem pomohli naší školce.

Moc děkujeme:

Vánoční veselice 2023

sponzoři_2023

Dále

• obci Hrobčice - za pořízení šicího stroje
  • obci Hrobčice - nákup 2 čističek vzduchu a ozónového generátoru
  • Lucie Jarošová - focení a úprava fotek
  • Manželům Tučkovým - jablka pro děti a sponzorský dar
  • Firma Vratmont - vrata na zahradu
  • Manželům Vackovým - seno pro naše ovečky
  • Manželům Tučkovým - seno pro ovečky a sehnání a úhrada ostříhání oveček
  • obci Hrobčice - traktor a křovinořez na sekání naší zahrady
  • Manželům Procházkovým - sponzorský dar
  • pan Vít Hrdlička - za dětskou trampolínu
  • všem, kdo nám pomohl se sběrem starého papíru, hlavně firmě Metalimpex Group, Vrata Sýkora
  • Českému atletickému svazu - za malou a velkou sadu cvičebních pomůcek ATLETICKÁ ŠKOLKA
  • Firma Děti na hrad - za XXL stavebnici od firmy ESDA Fun blok (2.místo v soutěži)
  • Firma Kovošrot Group CZ - za hračky v hodnotě 4000,- Kč (1. a 3.místo ve sběrové soutěži)
  • Firma Kone - 10ks magnetických tabulí různých rozměrů, palety na lavice a naučné tabule, notebook
  • Paní Ivaně Hubené - reklamní cedulky pro školku

Lépe od hada býti uštknut, než v březnu od slunce ohřát.

Na Zelený čtvrtek hrachy zasívej, na Velký pátek se zemí nehýbej.

brouček, sluníčko a beruška
MŠ Hrobčice

O naší škole

Naše mateřská škola se nachází na okraji obce Hrobčice obklopená nádhernou přírodou. V přízemí naší školky se nachází kuchyň, šatna jak pro děti tak pro personál, třída „ Sluníček“ pro velké děti a herna, kde mohou děti cvičit a zpívat s klavírem. Dále se v přízemí nachází kancelář vedoucí školní jídleny a didaktická kancelář. V prvním poschodí je umístěna třída „Berušek“ a třída "Broučků" pro naše nejmenší, kam si chodí děti odpočinout před odpolední aktivitou. V prvním patře je také umístěna kancelář ředitelky a prádelna. Mateřská škola zajišťuje provoz celodenní. Součástí mateřské školky je také školní zahrada s průlezkami a pružinovými houpačkami, pískovištěm, travnatou plochou pro bezpečný pobyt dětí a venkovním brouzdalištěm, který je k nezaplacení v letních měsících.