MŠ Hrobčice
Mateřská školaHrobčice
brouček sluníčko beruška

Ve středu MŠ otevřena. Hasičům děkujeme za odklizení kalamity a rodičům za spolupráci.

Broučci

Třída Broučků se nachází v prvním patře.

V Broučkové třídě se vzdělájí nejmladší děti naší školky ve věku od 2 do 4 let. Třída se naplňuje do počtu 11 dětí.

O děti se starají paní učitelky Bc. Petra Sojčíková, Bc. Michala Mejzlíková  a chůva pro dvouleté děti Lenka Šiklová.

Paní učitelky mají pro děti připravený program na každý den, přiměřený jejich věku.

Když skřivánek v únoru zpívá, brzy se pod nosem slívá.

O svaté Veronice bývá čvachtanice

brouček, sluníčko a beruška
MŠ Hrobčice

O naší škole

Naše mateřská škola se nachází na okraji obce Hrobčice obklopená nádhernou přírodou. V přízemí naší školky se nachází kuchyň, šatna jak pro děti tak pro personál, třída „ Sluníček“ pro velké děti a herna, kde mohou děti cvičit a zpívat s klavírem. Dále se v přízemí nachází kancelář vedoucí školní jídleny a didaktická kancelář. V prvním poschodí je umístěna třída „Berušek“ a třída "Broučků" pro naše nejmenší, kam si chodí děti odpočinout před odpolední aktivitou. V prvním patře je také umístěna kancelář ředitelky a prádelna. Mateřská škola zajišťuje provoz celodenní. Součástí mateřské školky je také školní zahrada s průlezkami a pružinovými houpačkami, pískovištěm, travnatou plochou pro bezpečný pobyt dětí a venkovním brouzdalištěm, který je k nezaplacení v letních měsících.